Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Polska-new-2-bez-tlaMiło nam poinformować, że Muzeum Ziemi Kościerskiej wraz z oddziałami – Muzeum Akordeonu oraz Muzeum Kolejnictwa bierze udział w akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Jest to akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki, której założeniem jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września 2016 r. na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Podczas weekendu za pół ceny bilety wstępu do Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Kolejnictwa oraz Muzeum Akordeonu będą o połowę tańsze!

W obniżonej o 50% cenie będzie można również nabyć wydawnictwa Muzeum, a więc wszystkie numery Kościerskich Zeszytów Muzealnych, „Orkiestra Begama i moje życie” autorstwa Antoniego Wenckiego, „Progimnazjum, Państwowe Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie – do 1939 roku” Czesława Wolskiego, „Kościerzyna i powiat kościerski w latach II wojny światowej”, „Browar Kościerski. Historia i współczesność”, „Kłaniamy CI się Kościerzyno” Bronisławy Niedzielskiej, Wspomnienia wpisane w historię Małej Ojczyzny – Kaszub Jerzego Knyby, „Z Dziejów Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Kościerzynie” oraz „Liceum w sercu Kaszub”. Ponadto w promocji będzie również „Kataster Fryderycjański okręgu kościerskiego 1772/1773” oraz najnowsze wydanie Muzeum „Czas próby i nadziei. Wspomnienia mieszkańców Kościerzyny z lat 1939-1945”.

Baza wszystkich partnerów będzie dostępna na specjalnie przygotowanej stronie internetowej pod adresem: www.polskazobaczwiecej.pl

Poniżej link promujący piękno Polski a także akcję: https://www.youtube.com/watch?v=7rPyLiSwak8