Znaczki Turystyczne już w sprzedaży!

Od 20 czerwca posiadamy swoje Znaczki Turystyczne!
Każdy obiekt – Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Akordeonu oraz Muzeum Kolejnictwa ma swój unikatowy Znaczek, który możecie nabyć przy okazji odwiedzin. Znaczek Turystyczny przedstawia miejsce, do którego dotarł turysta. Jest jednocześnie pamiątką i potwierdzeniem pobytu. W żadnym innym miejscu nie można kupić takiego znaczka.

Kolejne numery znaczków przedstawiają grzbiety gór, schroniska turystyczne, biegi rzek, oznaczają miasta, zamki, miejsca historyczne, pamiątki przyrodnicze, zabytki techniki, jaskinie, ogrody zoologiczne i inne miejsca, do których dociera ciekawy turysta. Jest on turystyczną zachętą do zwiedzania tych miejsc a zarazem wyjątkową pamiątką. Zbieranie znaczków jest impulsem do wzięcia udziału w grze kolekcjonerskiej. Cały system jest nieustannie rozszerzany. Jest to ogólnoeuropejska akcja kolekcjonerska.

Więcej informacji tutaj.

Tekst ze strony: http://www.znaczki-turystyczne.pl/znaczek-turystyczny.html