Aktualności

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Miło nam poinformować, że Muzeum Ziemi Kościerskiej wraz z oddziałami – Muzeum Akordeonu oraz Muzeum Kolejnictwa bierze udział w akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT. Jej założeniem jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 5-7 października 2018 r. na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Akcja ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Podczas weekendu za pół ceny bilety wstępu do Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Kolejnictwa oraz Muzeum Akordeonu będą o połowę tańsze!

Baza wszystkich partnerów będzie dostępna na specjalnie przygotowanej stronie internetowej pod adresem: www.polskazobaczwiecej.pl

 

Ponadto w dniach 6 – 7 października 2018 r. odbędzie się kolejna edycja akcji „Kościerzyna za pół ceny”. Będzie to czas „odkrywania” kulinarnych i rekreacyjnych walorów naszego miasta obfitującego w wiele atrakcji dla ducha i ciała. Z obniżonych cen będzie można skorzystać m. in. w restauracjach, muzeach czy sklepach. Więcej szczegółów tutaj.